powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

Bydgoskie Fabryki Mebli - strony internetowe

W związku z wieloletnią współpracą z agencją interaktywną Emocni, chcielibyśmy z przyjemnością zarekomendować ją innym firmom jako rzetelnego partnera w tworzeniu wizerunku marki w internecie.

Agencja interaktywna Emocni we współpracy z Bydgoskimi Fabrykami Mebli S.A. wykonała w 2009 roku stronę internetową marki Bydgoskie Meble. Od podstaw zaprojektowała architekturę informacji w serwisie biorąc pod uwagę złożoną specyfikę naszych produktów oraz potrzeby różnych grup użytkowników strony (Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych; Architektów wnętrz, osób i firm zainteresowanych współpracą z nami, mediów branżowych). Wykonała również dedykowany dla serwisu system zarządzania treścią (cms), korzystając z autorskiego oprogramowania, które zyskało opinię o innowacyjności wydaną przez akredytowany ośrodek Unii Europejskiej. Narzędzie umożliwia łatwą aktualizację treści oraz rozbudowę serwisu. Należy też dodać, że strona została zoptymalizowana pod kątem wszystkich dostępnych przeglądarek internetowych, dzięki czemu mamy pewność sprawnego jej działania w różnych środowiskach pracy użytkownika.

Współpraca Bydgoskich Fabryk Mebli z firmą Emocni trwa do chwili obecnej, obejmując coraz szersze obszary internetu. Zespół Agencji nie tylko regularnie aktualizuje content serwisu, ale też otwarcie reaguje na inne bieżące potrzeby Działu Marketingu, służąc specjalistyczną wiedzą i wysokimi umiejętnościami osób pracujących w zespole. Polecamy agencję Emocni wszystkim firmom, które oczekują specjalistycznego wsparcia w prowadzeniu szeroko pojętego marketingu internetowego, wysokiej i zawsze aktualnej wiedzy branżowej oraz profesjonalnej obsługi.
 

Paweł Pawełkiewicz
Brand Menager

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij