powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl - projektowanie usług

Citigram - multiserwis

 

REFERENCJE
=

Informujemy, że efektem tegorocznej współpracy z agencją interaktywną Emocni.pl było uruchomienie zarządzanej z jednego systemu CMS grupy serwisów tematycznych na krajowych i międzynarodowych domenach. Opierając się o wcześniejsze doświadczenie w realizacji wspólnych projektów powierzyliśmy agencji pełne przygotowanie systemu. Tak jak przy każdym wcześniejszym projekcie, tak i teraz otrzymaliśmy cenne wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno na etapie planowania projektu, jak  i podczas całego okresu wdrożenia.


Realizacja zlecenia, pomimo jego złożoności, przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Zespół na bieżąco odpowiadał na nasze potrzeby i dzięki swej elastyczności potrafił niezwłocznie reagować na wprowadzane przez nas zmiany.


W ramach budowy serwisu Citigram obok pełnej obsługi tak zwanej multistrony, czyli zespołu serwisów funkcjonujących w ramach jednego panelu zarządzania treścią (CMS), zostały uruchomione między innymi rozległe integracje z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, Instagram), moduły pozwalające na administrację rozproszoną strukturą serwisów, z których składa ię projekt oraz pełna synchronizacja narzędzi z mapami Google.


Zaproponowana przez Emocnych architektura informacji dawała gwarancję pełnego zapanowania nad treściami wprowadzanymi przez użytkowników, ustandaryzowanie jednoczesnej obsługi kilku serwisów i w pełni odpowiadające nam User Experience. Ucieszył nas fakt, że pomimo złożoności narzędzia Emocni.pl płynnie wdrożyli je zgodnie z wytycznymi RWD, dzięki czemu tysiące użytkowników w całej Europie może korzystać z Citigramu również na swoich smart fonach.


Na bazie kilkuletnich doświadczeń potwierdzamy, że współpraca z Emocnymi to naprawdę dobra i efektywna kooperacja.

 

Tomasz Łapszyn

Prezes Zarządu Multi Solutions Sp. z o.o.
 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij