powrót
agencja interaktywna:
Emocni.pl

Content Marketing

Content is The King

 

Rok 2014 należał będzie do branded contentu, czyli komunikacji marketingowej, w której nie mówi się wprost o produkcie ale koncentruje się na tworzeniu angażujących dla użytkownika treści.

content-marketing.jpgAż 70% konsumentów preferuje dowiadywanie się o produkcie i firmie z artykułów a nie ze standardowej reklamy czy reklamy internetowej.  Oferując w swoich usługach działania content marketingowe nie tylko zbliżamy markę do konsumenta, któremu dostarczamy interesujących treści, ale co ważniejsze sprawiamy, że marka staje się zdecydowanie bardziej widoczna w sieci. 

Dla przykładu, dodanie do firmowej strony zakładki „blog firmowy” i regularne na nim publikowanie zwiększa widoczność firmy w internecie o ok. 55%. Liczba 329 milionów to miesięczna ilość osób, które czytają blogi.  Firmy, które publikują treści minimum 15 razy w miesiącu, zyskują 5 razy większy ruch na swojej stronie internetowej niż strony, które tego nie robią, a posiadanie cyklicznie uaktualnianego bloga pozwala na wygenerowanie o 97% leadów więcej.

Dobrze realizowany content marketing  pozwala więc na zwiększenie wiedzy o marce i budowanie lojalności obecnych i potencjalnych klientów.

 

Agencja Content Marketingu Emocni.pl oferuje:

 

  • cykliczne generowanie i aktualizowanie treści na witrynach internetowych
  • promocję stron i sklepów internetowych przy pomocy unikatowych i wartościowych artykułów
  • prowadzenie profili firm i marek
  • prowadzenie profili relacji inwestorskich
  • prowadzenie blogów firmowych
  • tworzenie zwiększających wyniki pozycjonowania treści SEO/SEM
        

     
Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij