powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl - projektowanie usług

EGB.Finanse - narzędzie interaktywne

 

REFERENCJE
dla spółek z grupy Emocni i Emocni.pl sp. z o.o.
 

Potwierdzamy, że spółki z grupy Emocni i Emocni.pl sp. z o.o. we współpracy z nami zrealizowały w 2011 roku zaawansowany projekt polegający na stworzeniu elektronicznego systemu windykacji. W efekcie powstał serwis, za pośrednictwem którego przedsiębiorcy mają możliwość samodzielnego planowania działań windykacyjnych w określonym przez siebie czasie i budżecie, a także dokonywania operacji faktoringowych, zwiększając tym samym swoją płynność finansową.

Pomimo złożoności i szerokiego zakresu specjalistycznych prac, agencja Emocni w pełni się z niego wywiązała, wykazując się przy tym bardzo dużą elastycznością w dostosowywaniu systemu do pojawiających się nowych pomysłów i udogodnień. Kluczowym zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych w systemie danych osobowych oraz dokonywanych operacji finansowych. Programiści agencji wykazali się przy tym pełnym profesjonalizmem. Doceniamy również to, że na każdym etapie realizacji projektu mogliśmy liczyć na pełną dyspozycyjność Menedżera Projektu, jego doświadczenie i wysoko specjalistyczną wiedzę.

Agencja interaktywna Emocni przygotowała projekt nie tylko od strony informatycznej, ale również marketingowej, opracowując całą identyfikację wizualną spółki EGB Finanse oraz współpracując w opracowaniu strategii wizerunkowej i promocyjnej.

Dowodem uznania środowiska przedsiębiorców dla stworzonego we współpracy z agencją Emocni rozwiązania jest rosnąca liczba rejestracji oraz otrzymane wyróżnienie. Elektroniczny System Windykacji został wyróżniony jako innowacyjna usługa w prestiżowym konkursie "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju", organizowanym przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

Z przyjemnością rekomendujemy agencję Emocni Klientom, którzy poszukują profesjonalnego partnera w realizacji innowacyjnych i technicznie zaawansowanych projektów internetowych.
 

Izabela Stępień
Dyrektor Biura Marketingu

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij