powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

iMET - projekt internetowy

Na zlecenie amerykańskiego uniwersytetu w Harvardzie, w kooperacji z zagranicznymi firmami stworzyliśmy system do walki i zapobieganiu nałogom dla studentów i młodzieży. Program powstał przy wsparciu “Center for Adolescent Substance Abuse Research at Children's Hospital ” w Bostonie. W systemie uwzględniono wszystkie możliwe typy nałogów zarówno te psychiczne, fizyczne oraz pozostałe (cokolwiek co powoduje u człowieka niezdrowe przyzwyczajenia)

 
 

REFERENCJE
 

Agencja interaktywna Emocni.pl sp. z o.o. Warszawa na zlecenie Othersource sp. z o.o. brała udział w realizacji kompleksowego projektu o nazwie iMET, dedykowanego uzależnionej młodzieży oraz pracującym z nią lekarzom ze szpitala Boston Children's Hospital, należącego do uczelni Harvard Medical School. Celem projektu było stworzenie narzędzi umożliwiających komunikację z nastoletnimi pacjentami, a także wspierających pracę personelu medycznego z pacjentami i prowadzenie badań naukowych na temat uzależnień. W efekcie powstała witryna MyVYou.com oraz zintegrowany z nią, wielozadaniowy system back-endowy, przygotowany przez specjalistów z agencji Emocni.pl.

 

Wielką zaletą systemu jest to, że pozwala na zarządzanie wieloma rodzajami danych, otrzymywanymi w czasie bezpośrednich spotkań z pacjentami oraz od pacjentów za pośrednictwem witryny MyVYou.com. W związku z tym, że wśród przetwarzanych przez system informacji znajdują się wrażliwe dane osobowe, programiści Emocnych szczególny nacisk położyli na zapewnienie bezpieczeństwa systemu przed nieautoryzowaną ingerencją. System został również zintegrowany z innymi wewnętrznymi systemami bazodanowymi Klienta. Należy podkreślić, że pomimo szerokiego zakresu specjalistycznych prac, agencja Emocni.pl wzorowo się z niego wywiązała, a system iMET zbiera obecnie na Harvardzie pozytywne recenzje. Docenić należy także elastyczność w zakresie realizacji założeń projektu.

 

Rekomendujemy firmę Emocni.pl każdemu Klientowi oczekującemu profesjonalnego wsparcia w realizacji specjalistycznych wymagań. Specjaliści pracujący w zespole bez wątpienia będą w stanie służyć swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem niezbędnym w tworzeniu nowatorskich rozwiązań.
 

Thomas Krotkiewski
Prezes Zarządu
Warszawa, 2013

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij