powrót
agencja interaktywna:
Emocni.pl - zespół Relacji Inwestorskich

InterCars - obsługa relacji inwestorskich


Z przyjemnością potwierdzam, że w ramach realizowanej od lutego 2013 roku współpracy z agencją marketingu zintegrowanego Emocni.pl w zakresie obsługi Relacji Inwestorskich spółki Inter Cars S.A., Agencja Emocni.pl przygotowała i z sukcesem uruchomiła poświęcony Relacjom Inwestorskim serwis internetowy wyposażony w osobną wersję mobilną oraz liczne, innowacyjne i interaktywne narzędzia wspierające.

Obecnie, w ramach stałej, realizowanej współpracy z Grupą Inter Cars S.A. Agencja Emocni.pl odpowiada za stałe aktualizowanie serwisu, pełną komunikację RI Grupy w mediach społecznościowych oraz za cykliczne opracowywanie wszelkich materiałów i prezentacji adresowanych do uczestników rynku kapitałowego.

Proponowane i wdrażane przez agencję Emocni.pl rozwiązania spotykają się z uznaniem w oczach władz naszej spółki, a także inwestorów, analityków i dziennikarzy. Walorem każdej z uruchamianych funkcji i każdego z realizowanych przez Agencję materiałów jest ich atrakcyjność, czytelność i przede wszystkim wysoka przydatność dla Interesariuszy którzy doceniają przekazywane im opracowania i chętnie korzystają z udostępnianych im prezentacji.

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Agencją Emocni.pl, potwierdzając zarówno jakość i terminowość świadczonych przez agencję usług jak również ich doskonałą znajomość charakterystyki Relacji Inwestorskich.

 

Piotr Zamora,
Dyrektor Finansowy
Warszawa, 2014

 

 

 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij