powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

Rekomendacja agencji interaktywnej - emarketing

REKOMENDACJA


Potwierdzamy, iż agencja interaktywna Emocni sp z o.o. w  terminie od sierpnia 2009 do września 2009 zrealizowała na zlecenie EGB Investments S.A. zaawansowany projekt dotyczący stworzenia platformy internetowej służącej raportowaniu klientom postępu w pracach związanych z windykacją należności.

Pomimo ogromnego wyzwania polegającego m.in. na precyzyjnym powiązaniu narzędzia ze skomplikowanymi systemami bazodanowymi, specjaliści agencji interaktywnej Emocni sp. z o.o. stanęli na wyskości zadania i wywiązali się ze zlecenia w terminie, z uwzględnieniem wszystkich określonych  w specyfikacji założeń. Istotne z naszego punktu widzenia jest to, iż z uwagi na charakter prowadzonej przez nas działalności oraz konieczność pełnej ochrony przetwarzanych docelowo przez narzędzie danych osobowych, niezbędne było zapewnienie najwyższych parametrów bezpieczeństwa platformy.

Prace podzielono na kilka etapów – na każdym z nich mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony programistów zaangażowanych w projekt. Podkreślić należy zaangażowanie Pana Sebastiana Domaradzkiego, głównego programisty, odpowiedzialnego za współprace po stronie agencji, który był w stanie w sposób wielce profesjonalny powiązać nasze oczekiwania z proponowanymi rozwiązaniami zwiększającymi ergonomię i stabilność systemu. Docenić należy także zaangażowanie, szybkość reakcji na zgłaszane uwagi i elastyczność w zakresie realizacji założeń projektu.

Z dużą przyjemnością polecamy współpracę z firmą Emocni sp. z o.o. każdemu klientowi, oczekującemu profesjonalnej współpracy dostosowanej do specyficznych wymagań. Specjaliści pracujący w zespole bez wątpienia będą w stanie służyć swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem, niezbędnym do kreacji zaawansowanych projektów informatycznych.

 

Marcin Sosnowski
Dyrektor Biura Transakcyjnego, EGB Investments

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij