powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

Relacje inwestorskie

Mając świadomość jak bardzo dobra komunikacja z inwestorami pomaga w optymalnej budowie struktury akcjonariatu i trwale podnosi wartość Spółki w oczach rynku i inwestorów, jako agencja oferujemy kompleksowy program obsługi relacji inwestorskich dedykowany spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i alternatywnym rynku NewConnect.

 

Relacje inwestorskie prowadzenie i obsługa

W ramach programu "Relacje inwestorskie" pomagamy spółkom w profesjonalnej organizacji i oprawie komunikacji skierowanej do inwestorów giełdowych oraz środowisk opiniotwórczych jakimi są analitycy i dziennikarze.

 

Zajmujemy się Audytem istniejących serwisów internetowych oraz budową od podstaw stron relacji inwestorskich zgodnie z zasadami dobrych praktyk. Projektujemy i wdrażamy dedykowane do potrzeb inwestorów narzędzia do profesjonalnych zestawień porównawczych i podsumowań danych finansowych.

 


Prowadzenie relacji inwestorskich

Przygotowujemy i opracowujemy graficznie wszelkie materiały korporacyjne, prezentacje inwestorskie i informatory dla inwestorów.


Projektujemy prezentacje, ankiety i materiały informacyjne na konferencje prasowe dla inwestorów i dziennikarzy. Doradzamy w zakresie treści, formy i sposobu komunikacji z poszczególnymi grupami odbiorców. Prowadzimy profesjonalną komunikację Relacji Inwestorskich w mediach społecznościowych.


Zapraszamy do kontaktu: Warszawa, tel. (22) 451 02 00, biuro@emocni.pl
Zobacz także: www.relacjeinwestorskie.eu
 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij