powrót
agencja interaktywna:
Emocni.pl

System Zarządzania Treścią - CMS

Rozbudowana wersja naszego autorskiego systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią strony internetowej jest już do wykorzystania we wszystkich naszych serwisach i portalach.


System zarządzania treścią - CMS

Dzięki niemu administrator strony może ją m.in. szybko zaktualizować, wysyłać newslettery do swoich klientów, dodawać kolejne zakładki  w menu, zarządzać zamówieniami (w przypadku sklepów internetowych). Nasz system zarządzania treścią serwisów internetowych daje do dyspozycji szeroki zakres funkcjonalności, a jednocześnie jest bardzo prosty w obsłudze. Narzędzie jest na bieżąco rozbudowywane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Przygotowaliśmy instrukcję obsługi systemu CMS, aby naszym nowym Klientom ułatwić pierwsze kroki pracy w programie. Oferujemy również szkolenia z obsługi narzędzia (Warszawa, Bydgoszcz, cała Polska)

 

 

 

pdf.jpg  Instrukcja obsługi systemu CMS

 

 

 

 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij