powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

EGB.Investments - projekty internetowe, relacje inwestorskie

 

REFERENCJE
dla spółek z grupy Emocni i Emocni.pl Sp. z o.o.
 

Potwierdzamy, że agencja interaktywna Emocni jest naszym kluczowym partnerem, wspierającym nas w realizacji zaawansowanych projektów internetowych, a także w działaniach marketingowych mających na celu rozwijanie wizerunku marki.

W 2010 roku agencja Emocni zaprojektowała i wykonała na zlecenie EGB Investments S.A. oficjalną stronę internetową dostępną pod adresem www.egb.pl. Jako że strona jest adresowana do czterech odrębnych grup odbiorców (dłużników, klientów, mediów, inwestorów) oraz zawiera bardzo rozbudowaną sferę informacyjną, prace rozpoczęły się od zaprojektowania w największych szczegółach kluczowej dla serwisu architektury informacji. Graficy agencji zadbali w następnej kolejności o to, aby informacje prezentowane były w lekkiej i ułatwiającej nawigację oprawie graficznej. Wielką zaletą strony jest funkcjonalny i prosty w obsłudze panel zarządzania treścią (cms), przygotowany ze szczególnym uwzględnieniem naszych potrzeb, dzięki czemu na stronie publikowane są zawsze aktualne informacje. Warto podkreślić, iż został on przygotowany w oparciu o autorskie oprogramowanie, które otrzymało opinię o innowacyjności wydaną przez akredytowany ośrodek Unii Europejskiej.
Specjalnie wyodrębnionym działem na stronie są „Relacje inwestorskie”, gdzie dzięki udostępnionym nam narzędziom możemy publikować aktualne informacje związane ze statusem firmy jako spółki publicznej. Są to m.in. raporty bieżące i okresowe, prezentacje wyników, kalendarium oraz notowania naszych akcji.

Partnerska współpraca agencji Emocni z naszym Działem Marketingu zaowocowała w czerwcu 2012 roku zwycięstwem naszej oficjalnej strony internetowej www.egb.pl w V edycji Konkursu Złota Strona Emitenta na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej rynku NewConnect.

Chcielibyśmy również podkreślić wkład firmy Emocni w przygotowanie materiałów wizualnych związanych z naszą obecnością na rynku NewConnect, takich jak zaproszenia, roll up-y, szaty graficzne raportów giełdowych, dokumentów oraz wiele innych.
Doceniając wiedzę branżową, doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu, a także zasadę, którą agencja się kieruje, zgodnie z którą „nie ma rzeczy niemożliwych”, z wielką przyjemnością rekomendujemy taką współpracę innym spółkom giełdowym.

Izabela Stępień
Dyrektor Biura Marketingu

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij