powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego łączącą w sobie kompetencje online i offline. Jak wskazuje nasza nazwa emocni - czujemy się mocni we wszystkim co dotyczy naszej e-pracy oraz wkładamy emocje we wszystkie nasze działania.

 

marketing-zintegrowany.jpgW pracy wykorzystujemy całą swoją wiedzę o Internecie, wieloletnie doświadczenie i szerokie, biznesowe know-how pomagając naszym Klientom w szybkim osiąganiu przyjętych rezultatów. Działamy kompleksowo dobierając najskuteczniejsze narzędzia i kanały promocji zależnie od strategicznych celów Marki.

 

W ramach agencji w spójnej komunikacji współdziałamy w strukturze czterech zespołów o odrębnych kompetencjach i specjalizacjach. 

Są to :

  • zespół projektów dygital - odpowiedzialny za projekty serwisów i sklepów online
  • zespół projektowania usług UX – odpowiedzialny za kreowanie produktów elektronicznych
  • zespół content marketingu – wyspecjalizowany w tworzeniu unikatowych treści SEO/SEM
  • zespół relacji inwestorskich – odpowiedzialny za tworzenie narzędzi i treści na potrzeby RI


Wszystkie zespoły korzystają z jednego, nadrzędnego dla wszystkich działu strategii i kreacji, co w przypadku kompleksowych realizacji daje naszym Klientom gwarancję w pełni spójnej komunikacji.

 

Naszą filozofią w codziennych działaniach jest zdanie: „ważniejsze od tego co robimy jest to czego nie robimy”. A nie robimy rzeczy, na których znamy się mało lub bardzo mało. Wierzymy w siłę mądrze rozumianej specjalizacji jaką w naszym przypadku jest siła projektowanych indywidualnie User Experience, nasze kompetencje konsultingowe oraz umiejętność kompleksowej oceny procesu marketingowego i biznesowego.

Niczego nie robimy połowicznie.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Warszawa, ul. Nowogrodzka 31
tel. (22) 451 02 00, biuro@emocni.pl

 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij