powrót
agencja interaktywna:
emocni.pl

FujiFilm - serwis internetowy, Warszawa

Jest to serwis internetowy zrealizowany na potrzeby FujiFilm (Warszawa) – w celu przeprowadzenia konkursu – znajduje się pod adresem: podgladaj.com. Zakres obejmował prezentację sześciu aparatów FujiFilm dostępną dla wszystkich Internautów w postaci witryny www. Dodatkowym elementem był panel administracyjny.

 

List referencyjny


Firma FujiFilm Polska miała przyjemność współpracować z firmą nonstop studio przy realizacji strony internetowej konkursu fotograficznego. Strona www stanowiła część dużej kampanii promującej najnowsze aparaty cyfrowe FujiFilm.

Serwis stanowił narzędzie, za pomocą, którego uczestnicy mogli brać czynny udział w konkursie, zamieszczając w nim wykonane przez siebie fotografie. Musiał on, zatem sprostać dużemu ruchowi użytkowników i przepływowi dużej ilości danych, a ponadto przyciągnąć oryginalną grafiką. Zespół nonstop studio sprostał temu zadaniu doskonale.

Otrzymaliśmy w pełni funkcjonalne rozwiązanie informatyczne obejmujące stronę internetową oraz System Zarzadzania Treścią (CMS), który w prosty sposób pozwala nam na samodzielne aktualizowanie serwisu.

Tym, co bardzo sobie cenimy we współpracy z nonstop studio, jest rzetelność, terminowość i szybka reakcja nasze potrzeby. Byliśmy informowani o postępie prac na każdym etapie powstawania projektu.

Pozytywnie zaskoczeni efektami współpracy pragniemy w przyszłości ją kontynuować. Z całą pewnością możemy polecić firmę nonstop studio wszystkim, którzy poszukują solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie rozwiązań internetowych.

 

Krzysztof Powolny
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Warszawa, 2009

 

 

Informujemy, że obsługa tej strony internetowej wymaga cookies. Danych w nich zapisanych agencja używa wyłącznie w celach statystycznych wspierających e-marketing. Dowiedz się więcej. Zamknij